Пост-реліз

XXІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

4-6 вересня 2020 р. МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В


З 4 по 6 вересня 2020 року на території Міжнародного виставкового центру відбулися довгоочікувані міжнародні виставки – «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та «Модна лялька», організатором яких виступає редакція журналу «Модное рукоделие». В заходах приймали участь 207 експонентів: компаній, магазинів, студій та майстерень, майстрів, дизайнерів та художників.

Традиційно відбулося дефіле шарнірних ляльок, представлених учасниками Української спільноти BJD.

Вперше в Україні було організовано та проведено всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Модна Лялька, сезон осінь 2020». У ньому взяли участь 71 юний майстер, які представили 103 конкурсні роботи. Переможцями номінацій стали Катерина Скорик, Вікторія Маслій та Софія Хоменко. Окрім головних призів багато відомих українських митців-лялькарів та майстрів – Олена Попова, Ольга Чернишова, Людмила Науменко, Ольга Хміль, Леся Король, Яніна Ковган, Ірина Капітаненко, Тетяна Дворчук, Тетяна Козак та Світлана Стринадкіна – надали свої персональні призи за найбільш вподобані роботи.

Також були проведені фінали традиційних конкурсів. Переможцем конкурсу авторських робіт «Модна Лялька, сезон осінь 2020» в номінації «Інтер'єрна лялька» за оцінкою незалежного журі стала Ірина Литвинова з роботою «Еліза».

Організатори окремо вручили приз «Відкриття сезону» Ганні Трохименко з твором «Майя і Джміль» за новаторський підхід в роботі з матеріалами та особливу техніку виконання.

Переможцем конкурсу авторських робіт «Мій улюблений ведмедик» в номінації «Традиційний ведмедик» за оцінкою незалежного журі стала Олена Макеєнкова з роботою «Білий ведмідь Альпін».

Також було проведено конкурс «Кращий стенд виставки», переможцем якого стала Діана Общанська, «Фітюлькин Дім» – постійний учасник виставки вже багато років поспіль та автор кумедних мініатюрних ляльок, кількість яких для цієї осінньої події перевищила 1000 одиниць!

Традиційно в рамках виставок було приділено багато уваги благодійності за допомогою представників та проектів благодійної організації Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», дитячого дому «Перлинка» та притулку для тварин «Бантики».

Наступні XXIV Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та ХХІІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» відбудуться на початку квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру.

Чекаємо на вас!

Наші ресурси:

https://rukodelie-bh.com/

https://modnalyalka.com/

https://www.facebook.com/craftbusinesshobby/

https://www.facebook.com/modnalyalka/

«Кращий стенд виставки» Діани Общанської, «Фітюлькин Дім»

В рамках виставки «Модна лялька» гості могли відвідати тематичні зони «Авторська лялька», «Арт Лялька», «Ведмедики Тедді та друзі», «Ляльки reborn» та «Blythe&Co».

Центральна частина виставки була представлена просторою відкритою зоною «Арт Лялька» з тематичними авторськими арт-проектами: авторським проєктом «Про почуття, кохання, мрії...» Ірини Жмуренко та Анастасії Цюпко; колективним проєктом «Оце вона вигадує!» Вікторії Кукало, Марії Бондаренко та Наталії Лойленко, а також проектом від Анастасії Кацан.

Проєкт «Про почуття, кохання, мрії...»
Проєкт Анастасії Кацан
Проєкт «Про почуття, кохання, мрії...»
Проєкт «Про почуття, кохання, мрії...»
Проєкт «Про почуття, кохання, мрії...»
Проєкт Анастасії Кацан
Проєкт Анастасії Кацан
Проєкт Анастасії Кацан
Проєкт «Оце вона вигадує!»
Проєкт «Оце вона вигадує!»
Проєкт «Оце вона вигадує!»
Дефіле шарнірних ляльок