МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Шановні друзі!

Під час проведення ХХI Міжнародної виставки «Модна лялька» на головній сцені всім охочим будуть представлені наступні цікаві заходи від навчального закладу «Інститут благородних дівчат»:

Майстер-клас зі стилістики «Елегантний стиль».

Сьогодні під гарним вихованням заведено розуміти знання іноземних мов (краще дві-три), рішення матеріальних завдань, начитаність та ерудиція. А що до гарної постаті та рівної спини, повільних рухів, вміння триматись на висоті, впевненість в собі, вишуканий та стильний імідж? З цими навичками не народжуються, їх напрацьовують на протязі життя, приділяючи їм достатньо уваги та сил. На цьому занятті ви дізнаєтесь як вдягатись відповідно до ситуації та вашого віку, підібрати відповідні аксесуари. Навчитесь триматись на публіці, дізнаєтесь як додати акуратність та гнучкість рухам, жестам та позам. Теоретичні та практичні заняття майстер-класу допоможуть розвинути впевненість у собі та досягти вершин елегантності та галантності.

Дізнаєтесь, про:

  • підбір одягу, стилю, формування образу. Катастрофічні помилки в одязі;
  • що таке краса, що таке елегантно;
  • підбір аксесуарів, корекція за допомогою аксесуарів;
  • звички, голос, жести;
  • манери поведінки;
  • гардероб (елегантний домашній одяг, для роботи, прогулянок, повсякденний та святковий).

Майстер-клас проведе Оксана Кузьменко, викладач дисципліни «Етикет та елегантний стиль» навчального закладу «Інститут благородних дівчат».

Тривалість 1 година.

Майстер-клас із флористики «Моя перша композиція».

Ми пропонуємо створити композицію з живих квітів на флористичній губці. Це досить простий але ефектний спосіб, який не вимагає наявності навичок флориста і вдається всім на першому ж занятті. Ми використовуємо сезонні квіти і тим самим створюємо відповідний настрій – від ніжно-весняного до морозно-зимового.

Майстер-клас проведе Оксана Кузьменко, викладач курсу «Флористика» навчального закладу «Інститут благородних дівчат».

Тривалість 1 година.

Чекаємо на вас 22-24 травня у МВЦ на ХХI Міжнародній виставці «Модна лялька»!

Майстер-класи «Елегантний стиль»
та «Моя перша композиція»