МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Шановні друзі!

У дні ХХІ Міжнародної виставки «Модна лялька» на головній сцені заплановано проведення бізнес-семінару від нашого постійного інформаційного бізнес-партнера АВІРСУ (Асоціації Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України) «Революція fashion індустрії: мас-маркет vs локальні / нішеві бренди vs hand made».

Майбутнє fashion індустрії: чи дійсно мас-маркет згортається, і на зміну приходять нішеві проекти? Великі мережеві бренди vs локальних, що виходять на світові майданчики. Навіщо потрібно порівнювати непорівнюване і співставляти неспівставне?

  • Тренди fashion індустрії 2020.
  • ТОП-5 типів локальних і нішевих проектів з гарним майбутнім.
  • ТОП-5 помилок в індустрії fashion з точки зору хендмейдеров.
  • 5 прийомів розвитку власного проекту.
  • 5 прямих шляхів до поховання свого проекту.
  • Рішення та технології на українському ринку, які можуть бути корисні.

Спікер: Наталі Волошина, виконавчий директор АВІРСУ, тренд-хантер, контриб’ютор, фахівець в області рекламно-маркетингових комунікацій, бізнес-консультант.

Бізнес-семінар для хендмейдеров і представників локальних, нішевих брендів, – ТІЛЬКИ для тих, хто готовий перебувати в стані flexible!

Якщо ви шукаєте готові рішення, інструкції та покрокові керівництва з ведення бізнесу – цей семінар не для вас. Мета семінару – показати зріз сучасних тенденцій і дати інформацію для власних роздумів, показати вектори для різних сценаріїв розвитку власних проектів.

В рамках семінару буде можливість вступити в діалог з фахівцем, який кожен день спілкується з представниками бізнесу самих різних форматів і масштабів і має цілий портфель практичних рішень, узятих з досвіду українських бізнес-реалій.

«Революція fashion індустрії: мас-маркет vs локальні / нішеві бренди vs hand made»