МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ І ТЕДДІ «МОДНА ЛЯЛЬКА»

XXIV Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» – головний виставковий проект країни, для зручності експонентів та відвідувачів розподілений на такі тематичні зони: «Авторська лялька», «Арт-лялька – проєкти на подіумах», «Ляльки reborn», «Ведмедики Тедді та друзі», «Blythe&Со».

Колекційні авторські ляльки, виконані в різноманітних техніках, ведмедики Тедді та їх друзі, кастомізовані ляльки, ляльковий одяг, взуття, меблі та багато інших різних аксесуарів – все це очікує на відвідувачів.

Центральний творчий майданчик «Арт-лялька – проєкти на подіумах» представляє авторські роботи майстрів-лялькарів, а також нові тематичні проекти відомих авторських колективів на відкритих виставкових подіумах.

Заплановано проведення традиційних конкурсів – конкурс авторських робіт «Модна Лялька, сезон весна 2022» та конкурс дитячої творчості «Модна Лялька». Переможці серед учасників конкурсів отримують призи від організаторів та партнерів виставки.

Організатор пропонує відвідувачам цікаву програму, яка включатиме практичні семінари, лекції, а також майстер-класи від майстрів та творчих студій.

Відвідування виставки для кожного – це унікальна можливість зануритися в чарівний світ мистецтва ляльки, познайомитися безпосередньо з авторами і майстрами, придбати вподобані роботи. Чекаємо на вас!

Місце проведення: МВЦ, павільйон №2, м. Київ, Броварський проспект, 15 (метро Лівобережна)

Години роботи: п'ятниця-субота з 10.00 по 19.00; неділя з 10.00 по 17.00

Заявки для участі в салоні: https://forms.gle/rqfjiq6meJsjKey59

Детальна інформація: www.facebook.com/modnalyalka/

Організатор виставки – редакція журналу «Модне рукоділля»

Фото/відео зйомка, зроблена відвідувачами/учасниками під час проведення виставки «Модна лялька», проводиться з дозволу ТОВ «Чарівний бісер». Компанія залишає за собою право використовувати дані матеріали в подальшому на свій розсуд