Ми в Telegram

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Організатор: ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер», редакція журналу «Модне рукоділля».

1. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

1.1. МВЦ, Броварський проспект, 15, (м. Лівобережна), м. Київ, Україна

2. ГРАФІК РОБОТИ ВИСТАВКИ

2.1. Монтаж стендів і реєстрація учасників: у четвер напередодні відкриття виставки з 12:00 до 20:00.

2.2. Офіційне відкриття виставки: п'ятниця, перший день виставки, о 12:00.

2.3. Години роботи виставки:

       - для учасників:

          п'ятниця-субота (1-2 дні виставки): з 9:30 до 19:00 години;

          неділя (3-й день виставки): з 9:30 до 17:00 години.

       - для відвідувачів:

          п'ятниця-субота (1-2 дні виставки): з 10:00 до 19:00 години;

          неділя (3-й день виставки): з 10:00 до 17:00 годин.

УВАГА! Допуск учасників на виставку здійснюється тільки за наявності оформленого та сплаченого договору (заявка-договір) і довіреності на особу, уповноважену для підписання інших необхідних документів (заявок, актів).

2.4. Демонтаж стендів і виїзд: неділя (3-й день виставки) з 17:00 до 20:00.

УВАГА! Демонтаж стендів і виїзд учасників раніше зазначеного часу суворо заборонений! Передбачена платна послуга раннього виїзду, вартість 3500 (три тисячі п'ятсот) гривень.

3. ВИСТАВКОВА ПЛОЩА

3.1. Виставкова площа (згідно із заявками) надається учаснику в оренду на період з 12:00 четверга (офіційний день заїзду) до 20:00 неділі (3-й день виставки).

3.2. Оплата організаційного внеску і оренди виставкової площі повинна бути проведена учасником в повному розмірі на зазначені організатором реквізити до заїзду на виставку, при цьому мінімум 30% від кінцевої вартості рахунку – протягом 5 банківських днів з дня виставлення рахунку.

3.3. Організаційний внесок – відповідно до заявки-договору.

УВАГА! Організаційний внесок стягується з кожного очного учасника виставки! За умови розміщення двох і більше учасників на одному загальному стенді, організаційний внесок сплачується кожним учасником окремо!

У вартість організаційного внеску входять: оплата рекламних і організаційних витрат, текстова інформація про учасника із зазначенням контактів учасника у списку учасників виставки на сайті, розміщення імені (або назви проекту), два бейджі учасника на стенд, запрошення для відвідування виставки для двох персон, запрошення на одну персону на урочистий вечір, диплом учасника.

УВАГА! На стенди площею до 6 м² можна попередньо замовити додатковий бейдж вартістю 40 грн.

3.4. Варіанти розміщення учасника на виставковій площі:

       для компаній і магазинів (мінімальна площа стенду від 6 м²):

          - лінійний стенд (відкритий з одного боку),

          - кутовий стенд (відкритий з двох боків),

          - необладнана площа (мінімальна площа стенду від 6 м²):

       для майстрів, творчих студій види стендів:

          - лінійний авторський стенд (відкритий з одного боку),

          - кутовий авторський стенд (відкритий з двох боків),

          - подіум (1,0х1,0х1,0),

          - подіум середній (1,0х0,5х1,0),

          - подіум малий (1,0х0,5х0,5),

          - скляна вітрина (1,0х0,5х2,5 м з підсвічуванням),

          - робочі місця на вибір.

3.5. У вартість орендної плати за обладнану виставкову площу включено:

 • оренда стандартного набору меблів і обладнання у відповідності з розміром стенда (на кожні 2 м² стінові панелі (висота 2,5 м), стіл 80х80, стілець, лампа, фризовий напис, кошик для сміття, килимове покриття);

 • надання бейджів на право входу учасника на виставку в межах квоти залежно від розміру орендованої площі;

 • оренда стандартних конструкцій для будівництва стенду;

 • монтажні та демонтажні роботи;

 • експлуатаційні витрати МВЦ:

 • загальне енергозабезпечення, опалення, вентиляція закритих виставкових площ і енергозабезпечення відкритої території виставки;

 • загальна охорона виставкової території;

 • прибирання проходів і прибирання загальної території виставки за винятком внутрішнього простору стендів;

 • вивезення сміття, тарних і дрібних будівельних відходів зі спеціально відведених місць в період монтажних і демонтажних робіт;

 • послуги обслуговуючого персоналу (чергові електрики, сантехніки тощо).

3.6. Зазначені ціни включають податок на додану вартість (ПДВ-20%).

3.7. Мінімальний розмір обладнаної виставкової площі, що здається в оренду:

 • для компаній і магазинів – 6 м²

 • для майстрів – 1 м²

 • для двох майстрів – 3 м²

4. ОФОРМЛЕННЯ УЧАСТІ

4.1. Заповнена та завірена заявка-договір на участь у виставці має бути надана організатору виставки не пізніше, ніж за тиждень до заїзду на виставку.

4.2. Після сплати реєстраційного збору учасник реєструється як офіційний Учасник виставки.


5. ПЛАТА ЗА УЧАСТЬ

5.1. Після реєстрації, підписання заявки-договору та отримання рахунку учасник протягом 5 банківських днів перераховує на р/р організатора 30% вартості виставкової площі. Сума оренди згідно з рахунком, що залишилася, сплачується не пізніше семи днів до початку заїзду на виставку. Бронювання стенду після оплати 30% від загальної вартості послуг.

5.2. Організатор не надає послуги в разі несвоєчасної їх сплати учасником. Участь у виставці можлива лише за умови 100% оплати учасником послуг в терміни, зазначені в п. 5.1.

6. МОНТАЖНІ ТА ОФОРМЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

6.1. Монтаж і оформлення стендів: четвер, за день до відкриття виставки, з 12:00 до 20:00.

Демонтаж стендів: неділя (3-й день виставки) з 17:00 до 20:00.

6.2. Всі монтажні та демонтажні роботи проводяться в межах наданої в оренду виставкової площі.

6.3. Учаснику забороняється самостійно демонтувати будь-які елементи конструкції стандартного стенду; забороняється кріплення експонатів до стінових панелей будь-якими способами, що призводять до механічних пошкоджень панелей або їх псування (цвяхи, шурупи, які не знімаються, або фарбувальний скотч, або клей і т.п.).

6.4. Учаснику забороняється кріпити виставкові експонати до обладнання та підлоги павільйону.

6.5. Учаснику категорично забороняється усувати власними силами несправності в роботі встановленого на стенді електрообладнання, а також самостійно проводити підключення електроприладів до штатних джерел електроживлення виставкового павільйону.

6.6. Організатор має право переставити або прибрати за рахунок учасника все, що знаходиться за межами оплаченої орендованої площі. Устаткування і експонати учасника повинні розташовуватися в межах сплаченої площі і не захаращувати проходи.

6.7. Не дозволяється винесення будь-яких деталей конструкції стенду за межі сплаченої Експонентом виставкової площі.

6.8. На будь-яке перевищення висоти стенду, в тому числі на будівництво дво- і більше поверхового стенду, потрібен дозвіл організатора.

6.9. Вантажно-розвантажувальні, будівельні, монтажні роботи і оформлення експозиції виставки можуть бути розпочаті не раніше 12:00 четверга і повинні бути закінчені, включаючи вивезення тари і сміття до 20:00 третього дня виставки (неділя).

6.10. Всі замовлені учасником оформлювальні та будівельно-монтажні послуги, а також додаткове обладнання, оплачуються за окремими рахунками згідно з цінами, представленими у переліку «Замовлення на додаткове обладнання та послуги» (висилається за запитом). Ці рахунки повинні бути оплачені за 2 тижні до початку монтажних робіт.

7. ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ

7.1. Демонтаж стенду, упаковку експонатів і їх вивезення з території виставки до закінчення роботи виставки заборонені.

7.2. Після закінчення виставки учасник зобов'язаний здати всі конструкції та обладнання стенду в справному та чистому стані, в разі псування конструкцій і устаткування учасник зобов'язаний оплатити його повну вартість згідно з цінами, представленим у переліку «Замовлення на додаткове обладнання та послуги».

7.3. Після закінчення роботи виставки всі експонати і обладнання виставкового стенду (експозиції), що належить учаснику, вивозяться учасником самостійно. Учасник повинен звільнити орендовану площу не пізніше 20:00 третього дня виставки (неділя).


8. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

8.1. Учаснику надаються додаткові послуги та обладнання, згідно з переліком «Замовлення на додаткове обладнання та послуги».


9. РЕКЛАМА, ІНФОРМАЦІЯ, ПУТІВНИК

9.1. Учаснику дозволені всі види рекламної діяльності в межах орендованого стенду.

9.2. Розміщення будь-яких видів реклами за межами стенду можливо тільки в певних місцях за погодженням з організатором і після сплати окремо обумовленої суми, яка не включена у вартість оренди площі стенду, не пізніше семи днів до початку виставки.

9.3. Будь-яка звукова або рухома реклама повинна бути письмово узгоджена учасником з організатором, щоб не перешкоджати іншим учасникам заходу.

9.4. Учасник зобов'язаний надати організатору інформацію для розміщення в путівнику (якщо такий друкуватиметься до виставки), у списку учасників на сайті організатора не пізніше, ніж за два тижні до початку виставки.

9.5. Організатор не несе відповідальності за достовірність поданих учасником інформації та рекламних матеріалів, не стежить за дотриманням авторських прав при відтворенні аудіо і відео реклами. Учасник повинен самостійно врегулювати всі питання, пов'язані з виплатою авторської винагороди та дотриманням норм законодавства про авторські та суміжні права, а також нести відповідальність за їх недотримання.

9.6. Фото / відеозйомка, зроблена учасником під час проведення виставки, проводиться з дозволу організатора. Організатор залишає за собою право використовувати дані матеріали в подальшому на свій розсуд.

10. СТРАХУВАННЯ

10.1. Страхування ризиків учасник здійснює самостійно. Учаснику настійно рекомендується застрахувати свої експонати та інше обладнання, за яке він несе відповідальність.

11. РОБОТА НА ВИСТАВЦІ. ПОРЯДОК ВВЕЗЕННЯ І ВИВЕЗЕННЯ ЕКСПОНАТІВ

11.1. Під час роботи виставки учасник допускається у виставковий зал з 9.30 до 19.00 при наявності бейджів учасників.

11.2. Всі види лотерей, розіграшів або призових змагань проводяться тільки відповідно до законодавства та з письмового дозволу організатора.

11.3. Комерційна діяльність на виставці здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

11.4. Для ввезення-вивезення експонатів з території виставки використовується система пропусків на ввезення-вивезення обладнання. Учасник повинен дотримуватися наступної процедури:

 • роздрукувати і заповнити дозвіл «В'їзд-виїзд» (додаток №1 в керівництві учасника) у 2-х примірниках, завірених підписом і, за наявності, печаткою. Дозвіл показується на вході в павільйон.

Ввезення обладнання дозволяється тільки після отримання штампа «В'їзд дозволяю» на 2-х примірниках.

УВАГА! Оформлення дозволу на вивезення обладнання раніше 16.00 і виїзд учасників раніше 17.00 суворо заборонені! Передбачена платна послуга раннього виїзду, вартість 3500 (три тисячі п'ятсот) гривень.

11.5. Під час проведення виставки доступ вантажного автотранспорту на територію МВЦ для ввезення-вивезення експонатів заборонений, дозвіл «В'їзд-Виїзд» дійсний тільки в дні заїзду та виїзду експонентів.

11.6. Зберігання тари і упаковки обладнання на стендах учасника та в інших місцях виставкових павільйонів категорично заборонено.


12. ДОСТУП НА ТЕРИТОРІЮ ВИСТАВКИ

12.1. Доступ на виставку учасником здійснюється по бейдж учасника. Бейдж є офіційним документом для безперешкодного входу на виставку та виходу з виставки і діє всі дні роботи виставки.

Види бейджів: ОРГАНІЗАТОР, УЧАСНИК, ПРЕСА, ГІСТЬ, ВИКЛАДАЧ

13. ХАРЧУВАННЯ

13.1. На території павільйону з 10.00 до 18.00 працює кафе. Всі прийоми їжі проводити в спеціально відведеному для цього місці.


14. ПРИБИРАННЯ

14.1. Щоранку перед відкриттям виставки проводиться прибирання проходів між стендами, а також сміття, залишеного перед стендами в сміттєвих пакетах.

УВАГА! За додаткову плату учасник може замовити послугу прибирання на своєму стенді.


15. ОХОРОНА

15.1. Під час роботи виставки стенди здаються під охорону з 19.00 по 9.30 наступного дня.

15.2. В період з 19.00 до 9.00 вхід у виставкову залу павільйону закритий.

15.3. Учаснику слід забезпечити присутність свого представника на стенді в період роботи виставки. Відповідальність за збереження експонатів і особистих речей на стендах з моменту відкриття павільйону і до моменту його закриття охороною покладається виключно на учасника.


16. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ

16.1. Учасник в разі скорочення виставкової площі або відмови від участі у виставці зобов'язаний оплатити організатору неустойку в наступних розмірах:

 • за 120 днів до початку монтажних робіт – 25% від вартості участі (частини площі);

 • за 60 днів до початку – 75% від вартості участі (частини площі);

 • менше, ніж за 35 днів до початку монтажних робіт – 100% вартості участі (частини площі).

16.2. Учасник зобов'язаний письмово повідомити організатора про скорочення виставкової площі або відмову від участі у виставці.

УВАГА! У разі відмови від участі у виставці штрафні санкції в розмірі організаційного внеску поверненню не підлягають!


17. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

17.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання будь-якої умови цього Договору, якщо це стало наслідком форс-мажорних обставин, які об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань.

17.2. Під форс-мажорними обставинами розуміються випадок, непереборна сила, а також усі інші обставини, які визначені у пп. 17.3. - 17.4. цього Договору як підстава для звільнення від відповідальності за порушення Договору.

17.3. Під непереборною силою у цьому Договорі розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього щодо Сторін характеру, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Сторонами цього Договору або тимчасово перешкоджають такому виконанню.

17.4. Під випадком у цьому Договорі розуміються будь-які обставини, які не вважаються непереборною силою за цим Договором і які безпосередньо не обумовлені діями Сторін та не пов'язані із ними причинним зв'язком, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути).

17.5. Настання непереборної сили має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним законодавством України.

17.6. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов'язана невідкладно із урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв'язку та характеру існуючих перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору.

17.7. Якщо дія форс-мажорних обставин та (або) їх наслідків тимчасово перешкоджають виконанню цього Договору, то виконання цього Договору зупиняється на строк, протягом якого воно є неможливим. Після припинення дії форс-мажорних обставин перебіг строку виконання зобов’язань поновлюється.

17.8. Якщо дія форс-мажорних обставин продовжується більше, ніж шість місяців, то кожна зі Сторін має право відмовитися від подальшого виконання обов’язків за цим Договором без права на відшкодування збитків.


18. ІНШІ УМОВИ УЧАСТІ

18.1. Організатор забезпечує зовнішню охорону приміщень, в яких розміщена експозиція, і не несе відповідальність за наявність і стан виставкового майна учасника в години роботи виставки, а також не несе відповідальності за втрату інших матеріальних цінностей, що належать учаснику, його представнику або особам, які працюють на учасника або ним запрошені.

18.2. Учасник використовує виставкові площі лише за призначенням і відповідно до плану експозиції. За порушення кордонів стенду - штраф 2500 (дві тисячі п'ятсот) грн. або видалення з виставкового залу без повернення вартості участі у виставці.

18.3. Учасник не має права без письмового дозволу організатора виставки частково або повністю передати, здати в оренду або поміняти виділений йому стенд.

18.4. Учасник несе перед організатором матеріальну відповідальність за псування (пошкодження) виставкового обладнання та майна в розмірі подвійної вартості за цінами на день їх замовлення згідно з прейскурантом МВЦ.

18.5. Учасник несе повну відповідальність за дотримання правил пожежної безпеки, техніки безпеки і промислової санітарії. У разі їхнього порушення сплачує усі штрафні санкції, які застосовуються відповідними органами контролю. Під час проведення виставки паління дозволене тільки в спеціально відведеному місці.

18.6. Учасник не має права демонтувати свою експозицію до офіційного закриття виставки.

18.7. Якщо учасник не вивіз своє виставкове майно з території розміщення експозиції у встановлений термін демонтажу, він сплачує організатору пов'язані з цим витрати.

18.8. Учасник не має права здійснювати під час роботи виставки діяльність, яка заборонена або суперечить чинному законодавству України.

18.9. Учасник не має права передавати свої повноваження і зобов'язання третім особам без письмової згоди організатора.


19. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

19.1. У разі порушення учасником даних умов організатор має право відмовити учаснику в наданні виставкового стенду (площі).

19.2. Претензії учасника підлягають направленню організатору в письмовому вигляді не пізніше останнього дня роботи виставки.

19.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих умов, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих цими умовами, остаточне рішення приймає організатор на підставі законодавства України. При цьому рішення організатора оскарженню не підлягає.

умови участі у міжнароднІЙ ВИСТАВЦі авторської ляльки і тедді «МОДНА ЛЯЛЬКА»