МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька
Модна лялька
6 вересня відбулася церемонія офіційного оголошення результатів Конкурсу дитячої творчості «Модна Лялька, сезон осінь 2020» в рамках XXI Міжнародної виставки авторської ляльки та Тедді «Модна лялька». У конкурсі брали участь 71 юний майстер, які представили 103 конкурсні роботи в трьох номінаціях: «Інтер'єрна лялька», «Текстильна лялька» і «Лялька, виконана в техніці сухе валяння».

Переможцями номінацій стали:

Номінація «Інтер'єрна лялька»
№99, Скорик Катерина, робота «Кондитерська», призи від Олени Попової – авторська лялька

Номінація «Лялька з текстилю»
№44, Маслій Вікторія, робота «Заручена», приз від Олени Попової – авторська teddy doll

Номінація «Лялька, виконана в техніці сухе валяння»
№2, Хоменко Софія, робота «Господиня лісу», приз від магазину «Скриня майстрині» – набір для творчості

Крім головних призів багато відомих художників-лялькарів надали свої персональні призи:
№52, Семеняк Ростислав, «Веселий клоун», приз від Чернишової Ольги – авторська чашка
№6, Марченко Аня, «Королева Миша», приз від Людмили Науменко – авторський ведмедик
№19, Чухманенко Маргарита, «Паливода», приз від Ольги Хміль – авторська лялька котик
№27, Клочко Макар, «Романтик», приз від Ольги Хміль – авторська лялька котик
№12, Пікулік Олексій, «Король», приз від Лесі Король – набір голочниць
№16, Чухманенко Маргарита, «Моя Україна», приз від Лесі Король – книга «Плетіння тасьми» і голочниця
№22, Пожилова Софія, «Весняний ангел», приз від Лесі Король – книга «Вишивка стрічками»
№31, Клочко Макар, «Бабуся», приз від Лесі Король – книга «Лялька з пап'є-маше»
№35, Юрцун Ольвія, «Неземна», приз від Лесі Король – набір голочниць
№42, Головченко Марія, «Закликаю весну», приз від Лесі Король – набір для творчості з тканинами
№66, Прокоп Вероніка, «Японські лялечки», приз від Лесі Король – набір голочниць
№78, Афанасенко Валерія, «Мишка-художник», приз від Лесі Король – книга «Креативний печворк»
№79, Машуров Вадим, «Сколопендра», приз від Лесі Король – книга «Ляльки»
№87, Борисовець Олена, «Лялька в бальній сукні», приз від Лесі Король – набір голочниць
№89, Адаменко Софія, «Дівчинка», приз від Лесі Король – набір тясьомок
№90, Калмикова Аліна, «Абелін», приз від Лесі Король – книга «Вишивка стрічками»
№92, Кішкіна Катерина, «Троянди», приз від Лесі Король – набір голочниць
№100, Ульмова Діана, «Мілана», приз від Лесі Король – набір голочниць
№103 Гарікіна Аня, «Японська принцеса», приз від Лесі Король – набір для творчості з тканинами
№21, Пожилова Софія, «Фроза», приз від Яніни Ковган – авторська чашка і набір листівок
№82, Твердун Ірина та Анна, «Зіночка-балериночка», приз від Капітаненко Ірини – авторська teddy doll мишка
№80, Машуров Вадим, «Пірат», приз від Дворчук Тетяни – авторська лялька-підвіс
№42, Головченко Марія, «Закликаю весну», приз від Світлани Стрінадкіної (керівник студії «Дивосвіт», Запоріжжя) – авторська пташка

Номінація «Інтер'єрна лялька»
5 Маркович Ольга «Ангелінка»
12 Пікулік Олексій «Король»
13 Пікулік Олексій «Сільський хлопчик»
14 Пікулік Олексій «Лісовичок – домовичок»
15 Чухманенко Маргарита «Козак»
16 Чухманенко Маргарита «Моя Україна»
17 Чухманенко Маргарита «Ельза»
18 Чухманенко Маргарита «Янгол Божого світла»
19 Чухманенко Маргарита «Паливода»
20 Пожилова Софія «Весна»
21 Пожилова Софія «Фроза»
22 Пожилова Софія «Весняний ангел»
23 Осадчий Михайло «Янгол-мрійник»
24 Осадчий Михайло «Янгол світу»
25 Осадчий Михайло «Лісовичок»
26 Дубиківська Софія «П'єро»
27 Клочко Макар «Романтик»
28 Клочко Макар «Співчуття»
29 Клочко Макар «Янгол каяття»
30 Клочко Макар «Сімейний лікар»
31 Клочко Макар «Бабуся»
32 Юрцун Ольвія «Мистецтво»
33 Юрцун Ольвія «Мавка»
34 Юрцун Ольвія «Небесне кохання»
35 Юрцун Ольвія «Неземна»
36 Юрцун Ольвія «Берегиня»
37 Грегуль Мар'яна «Весняний ельф»
38 Грегуль Мар'яна «Янгол зими»
39 Фурс Валерія «Зимовий янгол»
40 Давидова Маргарита «Інша»

41 Давидова Маргарита «Чарівниця»
67 Понятенко Ксенія «Люсі»
90 Калмикова Аліна «Абелін»
91 Маловічко Катерина «Катрін»
92 Кішкіна Катерина «Троянди»

93 Єроніна Поліна «Тріксібелль»
94 Єроніна Поліна «Створення бренду»
95 Тищенко Василиса «Цирковий»

96 Гаркавенко Катерина «Зачитався»
97 Пархоменко Олександра «Тільки джаз»
98 Пархоменко Олександра «Марія»
99 Скорик Катерина «Кондитерська»
100 Ульмова Діана «Мілана»


Номінація «Лялька з текстилю»
6 Марченко Аня «Королева Миша»
7 Касперська Наталі «Водяний»
8 Котова Мірра «Лис-Тедді», м/ф «Звірополіс»
9 Абу Сальма Таїр «Зайчик-Тедді», м/ф «Звірополіс»
10 Анісімова Анастасія «Мишка-Тедді», м/ф «Звірополіс»
11 Колокольцев Михайло «Зайчиха-Тедді», м/ф «Звірополіс»
42 Головченко Марія «Закликаю весну»
43 Маслій Вікторія «Весна і джаз»
44 Маслій Вікторія «Заручена»
46 Прима Анастасія «Зимова королева»
47 Прима Анастасія «Мавка»
48 Оксенчук Мілана «Мрійник»
49 Коваленко Яна «Носії щастя»
50 Семеняк Владислав «Міні Маус»
51 Ткаченко Надія «Світська левиця»
52 Семеняк Ростислав «Веселий клоун»
58 Кузьменко Ксенія «Чотири пори року»
59 Кузьменко Ксенія «Клоунеса»
60 Кузьменко Ксенія «Собаче щастя»
61 Кузьменко Ксенія «Кот Добрик»
62 Рибальченко Вероніка «Сонячний песик»
63 Рибальченко Вероніка «Красуня»
64 Коваленко Артем «Щуреня Тимко»
65 Коваленко Артем «Пес Мудрий»
66 Прокоп Вероніка «Японські лялечки»
71 Олещенко Ольга «Собака Бассет»

72 Буракова Марія «Собака в червоному береті»
73 Васильківська Марія «Кротик»
74 Якобчук Ясна «Пінгвінчик»
75 Гурак Наталі «Біла мишка»
76 Афанасенко Валерія «Лисиця та виноград»
77 Афанасенко Валерія «Йдемо на прогулянку»
78 Афанасенко Валерія «Мишка-художник»
79 Машуров Вадим «Сколопендра»
80 Машуров Вадим «Пірат»
81 Куценко Марія «Принцеса»
82 Твердун Ірина та Анна «Зіночка-балериночка»
83 Цівкалюк Єлизавета «Українка»
84 Цівкалюк Катерина «Домовичок Кузя»
85 Кравчук Софія «Японка»
86 Кравчук Поліна «Лялька в капелюшку»
87 Борисовець Олена «Лялька в бальній сукні»
88 Таран Анастасія «Карлсон»
89 Адаменко Софія «Дівчинка»
101 Колективна робота «Фея лісових грибів»
102 Кабаченко Олександра «Ізя»
103 Гарікіна Аня «Японська принцеса»
104 Ткаченко Настя «Білоруська мадам»
105 Ковалик Саша «Жужа»

Номінація
«Лялька, виконана в техніці сухе валяння»

1 Кривець Дарія «Бабця»
2 Хоменко Софія «Господиня лісу»
3 Кошова Анастасія «Дитинство»
4 Іванова Марія «Заздрісник метелика»
53 Лозовицька Алла «Місячна чарівниця»
54 Ігнатенко Єлизавета «Золота рибка»
55 Обруч Данило «Народження»
56 Фесюн Валерія «Мрійлива русалочка»
57 Юхновець Поліна «Рябушка – веселушка»
70 Афанасенко Валерія «Мишача сімейка»

Список фіналістів конкурсу:

Вітаємо всіх учасників і керівників! Дякуємо за участь і запрошуємо до участі в наступному сезоні навесні 2021!