Ми в Telegram

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Прес-реліз

ХХІV Міжнародна виставка-продаж «Рукоділля. Бізнес & Хобі»

XXIІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

28-30 травня 2021 року


З 28 по 30 травня 2021 року на території МВЦ (м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В) відбудуться виставка-продаж «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька».


У заходах беруть участь відомі постійні, а також нові майстри, митці, дизайнери, компанії, магазини, творчі студії та колективи.

Центральний сектор «Хобі Маркет» представлений українськими компаніями-виробниками, а також магазинами-дистриб’юторами різноманітних матеріалів для всіх напрямів рукоділля та хобі. Відвідувачі мають можливість придбати тканини, бісер, кришталеві стрази та бусини, заготовки для декупажа, набори для вишивання нитками, бісером та стрічками, фурнітуру та багато інших матеріалів, необхідних для творчого процесу, на стендах відомих компаній та магазинів, таких як ТМ «Людмила», «Purple Fox», «Zarmilka», «Декупажинка», ТМ «Александра Токарева», «Совушка», «Творчі тканини», «Штапель» та інші.

Також можна буде протестувати, ознайомитися з новинками та придбати швейні машинки ТМ Bernina на стенді офіційного представника в Україні.

У секторах «Арт текстиль», «Арт хендмейд», «Чарівний бісер» будуть  представлені авторські роботи, виконані майстрами, дизайнерами, художниками та творчими студіями і колективами.

Традиційно відбудуться фінали творчих конкурсів з нагородження переможців. Для дорослих – конкурс дизайну «Чарівне рукоділля, весна 2021», для юних майстрів (від 9 до 16 років) «Чарівний бісер, весна 2021». Тема конкурсів загальна – «Загадкова Індія». 

Виставка авторської ляльки представлена розділами «Арт лялька», «Авторська лялька», «Blythe&Со», «Ведмедики Тедді та друзі», де художники-лялькарі потішать поціновувачів мистецтва авторської ляльки новими роботами, виконаними в різних техніках та стилях.

Також на відвідувачів очікують нові цікаві тематичні проекти колективів авторів, спеціально підготовлених для виставки.

Відбудуться фінальні частини конкурсів авторських робіт «Модна лялька, весна 2021» окремо для доросли та юних авторів (від 9 до 16 років), конкурсу «Мій улюблений ведмедик». Всі переможці будуть нагороджені призами та подарунками від організатору та партнерів.

Інформаційний бізнес-партнер Асоціація виробників та імпортерів рекламних сувенірів «АВІРСУ» 28 травня на головній сцені традиційно представить та проведе професійний виступ-лекцію на тему «Хендмейд-тренди 2021 + лайфхак-методика перевтілення хобі в бізнес».

Також 28 травня заплановано виступ представника E-Export School від Укрпошти – відкритий діалог про те, як хендмейдеру з України почати продавати за кордон з мінімальними витратами на логістику.

У зоні майстер-класів відбудуться повчальні та цікаві заняття.

30 травня юні професійні моделі «Асоціація дитячої моди» проведуть показ нових дизайнерських колекцій одягу різноманітного стилю.

З діловою програмою та програмою заходів на головній сцені можна ознайомитись на сайтах виставок.   

На всіх відвідувачів очікує як завжди творча атмосфера та гарний настрій.

Чекаємо на вас!

*Особливості відвідування виставок в умовах адаптивного карантину:

- Вхід на територію виставкового залу тільки в масці. У випадку відсутності маски, в касі павільйону МВЦ при вході в виставковий зал можна придбати за символічну плату.

- Так як більшість відвідувачів люблять брати товари, матеріали руками, рекомендуємо робити це в одноразових рукавчиках. Візьміть з собою рукавички! У випадку відсутності одноразових рукавичок їх можна придбати за символічну плату в касі павільйону МВЦ при вході в виставковий зал.

-  При вході в павільйон МВЦ кожному відвідувачу будуть вимірювати температуру.

- Дотримання безпечної соціальної дистанції 1,5 м.

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В

Часи роботи для відвідування: 28 і 29 травня – з 10.00 до 19.00; 30 травня –  з 10.00 до 17.00

Церемонія офіційного відкриття виставок: 28 травня о 12.00

Сайти виставок: https://rukodelie-bh.com/ та https://modnalyalka.com/