Ми в Telegram

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Практичний семінар від АВІРСУ


Спікер: Наталія Волошина, виконавчий директор Асоціації Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України, тренд-хантер, контриб'ютор, фахівець у сфері рекламно-маркетингових комунікацій, бізнес-консультант.


  1. Як світові та локальні тренди креативних індустрій відбиваються на індивідуальній творчості та в бізнесі. ТОП найпоширеніших помилок на шляху від творчості до бізнесу. Тривалість виступу 40 хвилин.
  2. Мерч для закладів культури та освіти. Як отримати мільйон на внутрішні проєкти? Тривалість виступу 1 година 20 хвилин


Школи, коледжі, ліцеї, ВУЗи, музеї, театри, благодійні й громадські організації, спортивні заходи потребують залучення додаткових коштів на свої внутрішні проєкти: покращення території, технічної бази. А ще – для привернення додаткової уваги до себе, щодо певних подій, явищ, висловлення й поширення своїх  позицій та ставлень.

Карантин і чергова криза проявили, наскільки деякі види діяльності опинились залежними від реальних контактів з людьми, бо основна частина доходів (наприклад, театрів, музеїв, навчально-виховних закладів) залежить саме від безпосередньої взаємодії з аудиторією.  Не всі виявились готовими й спроможними за бізнес-моделлю компенсувати фінансові прогалини, переходячи до онлайн-форматів. Але по факту всі отримали новий досвід, трансформувались, а деякі навіть вийшли на нові рівні.

Одним із інструментів, завдяки якому деяким культурним і освітнім проєктам вдалось не тільки втриматись на плаву, а й вийти на новий рівень, виявився мерч.

Гарним тоном, ознакою стилю, кроком із сучасністю сьогодні є власний мерч у проєктів, які несуть в собі щось більше, ніж просто заробіток. Мерч – це не просто продукція з логотипом. Це те, що має певний сенс й несе ідеї, філософію, образи в речах, продовжуючи в повсякденному житті. Підтримуючи, посилюючи, нагадуючи. Мерч ми бачимо майже в кожного відомого блогера, музичного виконавця, у деяких ТБ-проєктах, серіалах, кіно, мультах.

В Україні вже є приклади вдалого досвіду з впровадження сувенірної продукції у системи мотивації, лідерства для досягнення більшої результативності у навчанні, естетичному вихованні молоді. На майстер-класі розглянемо декілька сценаріїв на конкретних прикладах з розрахунками прибутковості.

Практичний семінар орієнтований на аудиторію вчителів, вихователів, управлінців закладами освіти й культури, керівників музеїв, театрів, мистецьких проєктів, соціальних,  благодійних організацій, організаторів конкурсів, фестивалів, пробігів, марафонів тощо.


Дата проведення: 10 грудня 2021 р., 15.00-17.00

Місце проведення: головна сцена

Вартість: безкоштовно, за вхідними квітками на виставку

Потрібна обов’язкова реєстрація, що обумовлено обмеженою кількістю місць.

Реєстрація можлива до 7 грудня 2021 р., але може бути припинена достроково у разі закінчення вільних місць.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/qFY6JT38Djcu68Fs8