Ми в Telegram

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

В рамках виставки «Модна лялька» гості могли відвідати тематичні зони «Авторська лялька», «Арт Лялька», «Ведмедики Тедді та друзі», «Ляльки reborn» та «Blythe&Co».

Центральна частина виставки була представлена просторою відкритою зоною «Арт Лялька» з тематичними авторськими арт-проектами: авторським проектом «Про почуття, кохання, мрії...» Ірини Жмуренко та Анастасії Цюпко; колективним проектом «Оце вона вигадує!» Вікторії Кукало, Марії Бондаренко та Наталії Лойленко, а також проектом від Анастасії Кацан.

Традиційно відбулося дефіле шарнірних ляльок, представлених учасниками Української спільноти BJD.

Вперше в Україні було організовано та проведено всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Модна Лялька, сезон осінь 2020». У ньому взяли участь 71 юний майстер, які представили 103 конкурсні роботи. Переможцями номінацій стали Скорик Катерина, Маслій Вікторія та Хоменко Софія. Окрім головних призів багато відомих українських митців-лялькарів та майстрів – Олена Попова, Ольга Чернишова, Людмила Науменко, Ольга Хміль, Леся Король, Яніна Ковган, Ірина Капітаненко, Тетяна Дворчук, Тетяна Козак та Світлана Стрінадкіна – надали свої персональні призи за найбільш вподобані роботи.

Також були проведені фінали традиційних конкурсів. Переможцем конкурсу авторських робіт «Модна Лялька, сезон осінь 2020» в номінації «Інтер'єрна лялька» за оцінкою незалежного журі стала Литвинова Ірина з роботою «Еліза».

Організатори окремо вручили приз «Відкриття сезону» Трохименко Ганні з твором «Майя і Джміль» за новаторський підхід в роботі з матеріалами та особливу техніку виконання.

Переможцем конкурсу авторських робіт «Мій улюблений ведмедик» в номінації «Традиційний ведмедик» за оцінкою незалежного журі стала Макеєнкова Олена з роботою «Білий ведмідь Альпін».

Також було проведено конкурс «Кращий стенд виставки», переможцем якого стала Общанська Діана, «Фітюлькин Дім» – постійний учасник виставки вже багато років поспіль та автор кумедних мініатюрних ляльок, кількість яких для цієї осінньої події перевищила 1000 одиниць!

Традиційно в рамках виставок було приділено багато уваги благодійності за допомогою представників та проектів благодійної організації Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», дитячого дому «Перлинка» та притулку для тварин «Бантики».

Наступні XXIV Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та ХХІІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» відбудуться на початку квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру.

Чекаємо на вас!


Наші ресурси:

https://rukodelie-bh.com/

https://modnalyalka.com/

https://www.facebook.com/craftbusinesshobby/

https://www.facebook.com/modnalyalka/

Пост-реліз

XXІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

4-6 вересня 2020 р. МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №4-В

З 4 по 6 вересня 2020 року на території Міжнародного виставкового центру відбулися довгоочікувані міжнародні виставки – «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та «Модна лялька», організатором яких виступає редакція журналу «Модное рукоделие». В заходах приймали участь 207 експонентів: компаній, магазинів, студій та майстерень, майстрів, дизайнерів та художників.