Ми в Telegram

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Ювілейний каталог
виставки «Модна лялька» 2019


Цей каталог ми видали до важливої ​​події в історії найбільшої лялькової виставки в Україні – «Модна Лялька» – до її Ювілею, до 20-ої виставки! Ми пишаємося кожною з них і з великим задоволенням підбиваємо підсумки нашого спільного з вами шляху.
Для одних «Модна лялька» стала першою сходинкою, сміливим, рішучим кроком показати свою творчість публічно. Більшість повірили у свої сили, зростають і розвиваються, беруть участь в спеціалізованих виставках за кордоном, отримують нагороди та визнання в міжнародних конкурсах. Для нас ваші досягнення цінні, і ми з гордістю відчуваємо себе трохи причетними. Дякуємо, що ви з нами!
Для інших «Модна Лялька» – несподіване відкриття, любов з першого погляду і назавжди. Це ви, наші відвідувачі – найкращі в світі! Багатьох з вас ми знаємо в обличчя і поіменно, любимо за сталість і інтерес до наших учасників, завжди раді вашому перевтіленню зі статусу «відвідувач» в статус «учасник виставки» (такі випадки непоодинокі). Для когось із вас створення ляльок теж стало улюбленим захоплюючим хобі, а для когось – новою професією. Хтось поповнює свої приватні колекції роботами наших майстрів і, може, одного разу відкриє музей. Дякуємо, що ви з нами!
Приємно відзначити, що якість наших виставок теж зростає. Художники і майстри об’єднуються в творчі групи, створюють і привозять до нас цікаві проекти. Завдяки їхній ініціативі у нас останніми роками з'явилася арт-зона – простір на території виставки, де представлені стенди з проєктами. Є усіма улюблена зона з кубами-подіумами, вітрини з конкурсними роботами, авторські стенди, стенди для бізнесу (продаж матеріалів та інструментів для рукоділля і творчості), сцена і червона доріжка, де відбуваються хода із шарнірними ляльками, покази дизайнерських колекцій, дефіле в тематичних костюмах і образах. Наша з вами виставка – живий організм, вона росте і розвивається разом з нами. Я кажу «наша з вами», бо сприймаю нас однією великою творчою сім’єю, гідною любові і поваги, яка потребує допомоги і підтримки одне одного. Тільки так ми досягнемо успіху і благополуччя.
Окрема подяка моїй команді, яка робить все можливе, щоб виставка тривала з року в рік. Щоб провести ці три дні як на святі, ми самовіддано працюємо півроку, іноді на шкоду особистим інтересам, але, дивлячись з висоти 20-ої виставки, впевнений, що не дарма! Спасибі, що ви зі мною!
У цьому каталозі представлені нові, а також добре вам знайомі автори. Багатьох з них ви зможете знайти на виставці, поспілкуватися, придбати їхні роботи або взяти автограф (за традицією відвідувачі часто беруть автографи на сторінках каталогу). А тих, кого цього разу на виставці не знайдете, шукайте за їхніми контактами на персональних сторінках. Заводьте цікаві знайомства, розміщуйте замовлення, робіть покупки, записуйтеся на майстер-класи, спілкуйтеся і отримуйте задоволення!
А ми, коли ви читатимите ці рядки, вже готуватимемося до наступної виставки у вересні 2020 року (дати уточнюються)!
До нових зустрічей!

З повагою, Юрій Шуманський

Скачати артбук у форматі .pdf