Ми в Telegram

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ
І ТЕДДІ

Ми в Instagram
Ми на Facebook
Модна лялька

Порядок акредитації журналістів


Для роботи на всіх заходах, що проводяться компанією ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер», представники ЗМІ повинні пройти обов'язкову акредитацію.

Акредитація журналістів на фестиваль здійснюється наступним чином:

1. Шляхом відправлення на електронну пошту ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» info@modnalyalka.com повідомлення з посиланням на анонс про виставку (для iнтернет-видань), час виходу анонса (для радіо і телебачення), наданням зразка друкованого матеріалу (при реєстрації безпосередньо на фестивалі (для друкованих ЗМІ)) і заявки на акредитацію: ПІБ журналіста, назву видання, контактна інформація (e-mail і телефон), кількість акредитованих, контакти і підпис головного редактора.

2. Наданням гарантійного листа про висвітлення виставки в ЗМІ: в довільній формі + ПІБ журналіста, назву видання, контактна інформація (e-mail і телефон), кількість акредитованих, контакти і підпис головного редактора та печатка.

Кількість акредитованих:

Інтернет видання – 2 осіб.

Друковані ЗМІ – 3 людини.

Телебачення – 4 людини (по технічною необхідністю більшої кількості людей вказати в заявці).

Акредитація надає право безкоштовного проходу на виставку, отримання інформаційних матеріалів та прес-релізів, відвідування всіх подій на території виставкового павільйону, крім тих, які вимагають окремого запрошення.

Безкоштовна акредитація не поширюється на співробітників рекламних відділів.

Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа і матеріалів необхідно мати при собі службове посвідчення представника ЗМІ і пред'явити його при реєстрації в МВЦ.

Акредитованим представникам ЗМІ не дозволяється проводити промоушн-акції (поширення, презентація, реклама своєї продукції, послуг) без узгодження з оргкомітетом компанії ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер». Проведення подібних акцій є платним.

Опубліковані матеріали, що стосуються заходів, що проводяться компанією ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» в друкованому або електронному вигляді, демонстрація відеоматеріалів повинні супроводжуватися посиланням на назву виставки і її організатора – ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер».

Представникам ЗМІ, які в період дії або після події не висвітлювали діяльність виставки, на розсуд оргкомітету компанії ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» в подальшому може бути відмовлено в акредитації.

Ми відкриті до спілкування!

Організатор виставки Юрій Шуманський

+38 093 144-83-55

+38 093 144-83-58