УМОВИ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ І ТЕДДІ «МОДНА ЛЯЛЬКА»


Організатор: ФОП Шуманський.Ю.В., ТОВ «МФЛПМ «Чарівний бісер», редакція журналу «Модне рукоділля».

Тематика виставки – авторські колекційні, ООАК, антикварні, інтер'єрні ляльки, ляльки BJD, ляльки з різних матеріалів, ведмедики Тедді, інші авторські іграшки та вироби, різноманітні лялькові аксесуари, одяг, взуття, меблі для ляльок, художні картини, арт-об’єкти, матеріали для творчого хобі, періодичні видання, книги, брошури тощо.

1. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

1.1. МВЦ, Броварський проспект, 15, (станція метро Лівобережна), Київ, Україна

2. ГРАФІК РОБОТИ ВИСТАВКИ

2.1. Монтаж стендів і реєстрація учасників: у четвер напередодні відкриття виставки з 12:00 до 20:00.

2.2. Офіційне відкриття виставки: п'ятниця, перший день виставки, о 12:00.

2.3. Години роботи виставки:

 • для учасників:

           п'ятниця-субота (1-2 дні виставки): з 9:30 до 19:00 години;

           неділя (3-й день виставки): з 9:30 до 17:00 години.

 • для відвідувачів:

           п'ятниця-субота (1-2 дні виставки): з 10:00 до 19:00 години;

           неділя (3-й день виставки): з 10:00 до 17:00 годин.

УВАГА! Допуск учасників на виставку здійснюється тільки за наявності оформленого та сплаченого договору (заявка-договір) і довіреності на особу, уповноважену для підписання інших необхідних документів (заявок, актів).

2.4. Демонтаж стендів і виїзд: неділя (3-й день виставки) з 17:00 до 20:00.

УВАГА! Демонтаж стендів і виїзд учасників раніше зазначеного часу суворо заборонений! Передбачена платна послуга раннього виїзду, вартість 3500 (три тисячі п'ятсот) гривень.

3. ОРГАНІЗАТОР

3.1. Надає Учаснику на час проведення виставки стенд з обладнанням згідно із заявкою-договору на участь та заявкою на додаткові послуги.

3.2. Забезпечує зацікавлених осіб та організації інформацією про проведення виставки та її ділові заходи, виготовлення та розміщення реклами виставки та проведення всієї підготовчої роботи.

3.3. Організатор має право змінювати розташування або форму стенду Учасника без зменшення виставкової площі, якщо виникають раніше непередбачені технічні обставини. Планування виставки в цілому, її зміна або зміна окремих деталей виставки є компетенцією Організатора.

3.4. Організатор має право безперешкодного доступу на стенд для перевірки його стану, а також перевірки стану інженерних систем, будівельних конструкцій.

3.5. Організатор має право фотографувати стенд Учасника для внутрішнього використання, а також розміщення фотографій на своїх інформаційних ресурсах. Якщо Учасник має заперечення щодо розміщення фотографій на зовнішніх інформаційних ресурсах, він зобов'язаний розмістити на стенді таблички «Фото та відео зйомка заборонені», зроблені друкарським способом, і розташовані в зонах прямої видимості для відвідувачів.

3.6. Будь-яка реклама, яка порушує планування або цілісність усієї виставки, норми етики та моралі або завдає шкоди престижу виставки та Організатору, заборонена Організатором. Організатор залишає за собою право анулювати договір з Учасником, який порушив цю умову участі, без відшкодування оплати вартості участі та додаткових послуг.

3.7. Організатор не несе відповідальності за збереження належних представникам Учасника особистих речей (гроші, цінні папери тощо).

3.8. Організатор залишає за собою право розірвати договір у разі невідповідності продукції Учасника тематиці виставки та відмовити у подальшій участі.

3.9. Організатор має право відмовити у прийнятті заявки на участь у виставці без пояснення причин відмови.

4. УЧАСНИК ЗОБОВ’ЯЗУЄТЬСЯ

4.1. Подавати на виставці товари, що повністю відповідають тематиці виставки.

4.2. Розташовувати товари, обладнання та експозиції тільки в межах площі стенду, що орендується, не порушуючи межі периметра стенду.

4.3. Утримувати надану виставкову площу та експонати у чистоті та порядку. Учасник зобов'язаний заздалегідь продумати оформлення стенду та спланувати акуратне розкладання товарів/продукції/робіт.

Стенд має бути оформлений в єдиному стилі (в т.ч. при оренді одного стенду декількома учасниками), елементи декору мають поєднуватись один з одним. Столи необхідно накрити тканиною або скатертиною довжиною до підлоги. Якщо на стенді кілька столів, тканина має бути однакова або підходити за стилем. На стенді неприпустимі нагромадження коробок, тари, пакетів, товару тощо.

4.4. Після закінчення виставки здати всі конструкції та обладнання стенда у справному стані.

4.5. Провести демонтаж та вивезення своїх експонатів, інформаційного та рекламного матеріалу з території виставки у строк до 20.00 у неділю (3-й день виставки). Не здійснювати демонтаж стенду, упаковку експонатів до 17.00 та їх вивезення з території виставки до 17.30 у неділю (3-й день виставки).

4.6. Забезпечити постійну присутність свого представника на стенді за години роботи виставки.

4.7. Дотримуватись вимог Законодавства України, чинних правил санітарної та пожежної безпеки. Забезпечити під час роботи на своєму стенді дотримання вимог, спрямованих на недопущення розповсюдження корону вірусної інфекції, встановлених уповноваженими органами виконавчої влади міста Києва у відповідній сфері діяльності.

4.8. Не порушувати правила проведення виставкових заходів шумовими та світловими ефектами, що заважають решті учасників. Усі рекламні заходи для відвідувачів Учасник зобов'язаний погоджуватись з Організатором. Будь-яка звукова або рухома реклама за межами стенду Учасника повинна бути письмово узгоджена з Організатором, щоб уникнути перешкод для інших Учасників та відвідувачів. У разі невиконання Учасником цієї умови подача електрики до стенду Учасника може бути припинена без урахування збитків, що завдаються освітленню стенда. При цьому Організатором не приймаються претензії Учасника щодо збитків як прямого, так і непрямого, спричиненого припиненням подачі електроенергії.

4.9. Отримати акредитацію у Організатора на проведення теле- і відео зйомки. Для цього необхідно заздалегідь узгодити це питання з Організатором. Знімальній групі видається бейдж «ПРЕСА».

4.10. Не здійснювати під час роботи виставки діяльність, яка заборонена чи суперечить чинному законодавству України.

4.11 Дотримуватись вимог до організації та здійснення торговельної діяльності, встановлених нормативними правовими актами України. В тому числі здійснювати розрахунки з покупцями відповідно до чинного законодавства України.

4.12. Забезпечити розміщення та розповсюдження наданих Організатором інформаційних матеріалів про виставку на сайті та в соціальних мережах Учасника (банер, новини, рекламні повідомлення про свою участь) та на території Учасника (офіс, торговий зал та ін.) (флаєри, плакати та ін. поліграфічна продукція Організатора).

4.13. Сплачувати будь-які рахунки, виставлені Організатором на підставі штрафів, пені, відшкодування збитків, претензій, підтверджених додаткових витрат тощо. протягом одного (одного) банківського дня з моменту виставлення рахунку.

5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

5.1. Зменшувати ширину проходів товарами, обладнанням (столи, стільці, банери, стійки, стелажі, манекени, вішала), експозицією, декором, тарою та іншими предметами.

5.2. Здійснювати діяльність, що заважає роботі інших учасників та відвідувачам виставки. У тому числі при форматі участі «робоче місце» використовувати будь-які конструкції, що загороджують експозицію сусідніх учасників.

5.3. Використовувати проходи як майданчик для проведення заходів. Покази мод або інші заходи з використанням подіуму та/або помосту дозволені лише на спеціально відведених ділянках павільйону або в межах стендів. Сценарій заходу надається Організатору завчасно.

5.4. Передавати виставкову площу третій стороні як частково, так і повністю, як за плату, так і безплатно без письмового дозволу Організатора.

5.5. Продавати на стенді товари промислового виробництва, що не відповідають тематиці виставки.

5.6. Порушувати цілісність та чистоту стін павільйону, елементів конструктора (стінові панелі, стійки, фризові панелі, прогони) та обладнання Забудовника, у тому числі використовувати при оформленні клейку стрічку та інші матеріали (двосторонній та малярський скотч, клей, оракал, кнопки тощо). п.), самостійно що-небудь монтувати та вкручувати в стіни павільйону, в елементи конструктора та

обладнання Забудовника.

5.7. Пошкоджувати будь-яку електричну проводку, закріплену на елементах конструктора стенду, а також підвішувати обладнання та елементи оформлення на електропроводку, щоб уникнути виникнення небезпеки удару струмом, короткого замикання та псування електрообладнання.

5.8. Виконувати самостійно будівельно-монтажні роботи всередині павільйону без погодження з Організатором.

5.9. Розповсюджувати або розміщувати рекламні матеріали поза займаним стендом без письмового погодження з Організатором.

5.10. Розповсюджувати або розміщувати рекламні матеріали третіх осіб як на своєму стенді, так і поза ним.

5.11. Проводити рекламні заходи у виставковому комплексі та на прилеглій до нього території без письмового погодження з Організатором.

5.12. На стендах, обладнаних стандартною розеткою 220 Вт потужністю до 1 кВт, підключати електроприлади сумарна потужність яких перевищує 1 кВт. Електроприлади мають бути сертифіковані та у справному стані.

5.13. Оформляти стенд повітряними кульками, наповненими гелієм.

5.14. Переміщувати меблі та обладнання забудовника зі стендів інших експонентів на свій стенд без дозволу Організатора виставки.

5.15. Продавати запрошення на виставку, видані Організатором.

6. ВИСТАВКОВА ПЛОЩА

6.1. Виставкова площа (згідно із заявками) надається Учаснику в оренду на період з 12:00 четверга (офіційний день заїзду) до 20:00 неділі (3-й день виставки).

6.2. Оплата організаційного внеску і оренди виставкової площі повинна бути проведена Учасником в повному розмірі на зазначені організатором реквізити до заїзду на виставку, при цьому мінімум 30% від кінцевої вартості рахунку – протягом 5 банківських днів з дня виставлення рахунку.

6.3. Організаційний внесок – відповідно до заявки-договору.

УВАГА! Організаційний внесок стягується з кожного очного Учасника виставки! За умови розміщення двох і більше учасників на одному загальному стенді, організаційний внесок сплачується кожним учасником окремо!

У вартість організаційного внеску входять: оплата рекламних і організаційних витрат, текстова інформація про Учасника із зазначенням контактів Учасника в каталозі виставки, розміщення імені (або назви проекту), два бейджі учасника на стенд, запрошення для відвідування виставки для двох персон, запрошення на одну персону на урочистий вечір, диплом Учасника.

УВАГА! На стенди площею до 4 м² можна попередньо замовити додатковий бейдж вартістю 100 грн.

6.4. Варіанти розміщення Учасника на виставковій площі:

 • для компаній і магазинів (мінімальна площа стенду від 6 м²):

           - лінійний стенд (відкритий з одного боку)

           - кутовий стенд (відкритий з двох боків)

           - необладнана площа (мінімальна площа стенду від 6 м²).

 • для майстрів, творчих студій види стендів:

           - лінійний авторський стенд (відкритий з одного боку)

           - кутовий авторський стенд (відкритий з двох боків)

           - подіум (1,0х1,0х1,0)

           - подіум середній (1,0х0,5х1,0)

           - подіум малий (1,0х0,5х0,5)

           - скляна вітрина (1,0х0,5х2,5 м з підсвічуванням)

           - робочі місця на вибір.

6.5. У вартість орендної плати за обладнану виставкову площу включено:

 • оренда стандартного набору меблів і обладнання у відповідності з розміром стенда (на кожні 2 м² стінові панелі (висота 2,5 м), стіл 80х80, стілець, лампа, фризовий напис, кошик для сміття, килимове покриття);
 • надання бейджів на право входу Учасника на виставку в межах квоти залежно від розміру орендованої площі;
 • оренда стандартних конструкцій для будівництва стенду;
 • монтажні та демонтажні роботи;
 • експлуатаційні витрати МВЦ:
 • загальне енергозабезпечення, опалення, вентиляція закритих виставкових площ і енергозабезпечення відкритої території виставки;
 • загальна охорона виставкової території;
 • прибирання проходів і прибирання загальної території виставки за винятком внутрішнього простору стендів;
 • вивезення сміття, тарних і дрібних будівельних відходів зі спеціально відведених місць в період монтажних і демонтажних робіт;
 • послуги обслуговуючого персоналу (чергові електрики, сантехніки тощо).

6.6. Зазначені ціни включають податок на додану вартість (ПДВ-20%).

6.7. Мінімальний розмір обладнаної виставкової площі, що здається в оренду:

 • для компаній і магазинів – 6 м²
 • для майстрів – 1 м²

7. ОФОРМЛЕННЯ УЧАСТІ

7.1. Заповнена та завірена заявка-договір на участь у виставці має бути надана організатору виставки не пізніше, ніж за тиждень до заїзду на виставку.

7.2. Після сплати реєстраційного збору учасник реєструється як офіційний Учасник виставки.

8. ПЛАТА ЗА УЧАСТЬ

8.1. Після реєстрації, підписання заявки-договору та отримання рахунку Учасник протягом 5 банківських днів перераховує на р/р організатора 30% вартості виставкової площі. Сума оренди згідно з рахунком, що залишилася, сплачується не пізніше семи днів до початку заїзду на виставку.

8.2. Організатор не надає послуги в разі несвоєчасної їх сплати Учасником. Участь у виставці можлива лише за умови 100% оплати учасником послуг в терміни, зазначені в п. 8.1.

9. МОНТАЖНІ ТА ОФОРМЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

9.1. Монтаж і оформлення стендів: четвер, за день до відкриття виставки, з 12:00 до 20:00.

Демонтаж стендів: неділя (3-й день виставки) з 17:00 до 20:00.

9.2. Всі монтажні та демонтажні роботи проводяться в межах наданої в оренду виставкової площі.

9.3. Учаснику забороняється самостійно демонтувати будь-які елементи конструкції стандартного стенду; забороняється кріплення експонатів до стінових панелей будь-якими способами, що призводять до механічних пошкоджень панелей або їх псування (цвяхи, шурупи, які не знімаються, або фарбувальний скотч, або клей і т.п.).

9.4. Учаснику забороняється кріпити виставкові експонати до обладнання та підлоги павільйону.

9.5. Учаснику категорично забороняється усувати власними силами несправності в роботі встановленого на стенді електрообладнання, а також самостійно проводити підключення електроприладів до штатних джерел електроживлення виставкового павільйону.

9.6. Організатор має право переставити або прибрати за рахунок Учасника все, що знаходиться за межами оплаченої орендованої площі. Устаткування і експонати Учасника повинні розташовуватися в межах сплаченої площі і не захаращувати проходи.

9.7. Не дозволяється винесення будь-яких деталей конструкції стенду за межі сплаченої Експонентом виставкової площі.

9.8. На будь-яке перевищення висоти стенду, в тому числі на будівництво дво- і більше поверхового стенду, потрібен дозвіл забудовника МВЦ та організатора.

9.9. Вантажно-розвантажувальні, будівельні, монтажні роботи і оформлення експозиції виставки можуть бути розпочаті не раніше 13:00 четверга і повинні бути закінчені, включаючи вивезення тари і сміття до 20:00 третього дня виставки (неділя).

9.10. Всі замовлені Учасником оформлювальні та будівельно-монтажні послуги, а також додаткове обладнання, оплачуються за окремими рахунками згідно з цінами, представленими у переліку «Замовлення на додаткове обладнання та послуги» (висилається за запитом). Ці рахунки повинні бути оплачені за 2 тижні до початку монтажних робіт.

10. ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ

10.1. Демонтаж стенду, упаковку експонатів і їх вивезення з території виставки до закінчення роботи виставки заборонені.

10.2. Після закінчення виставки Учасник зобов'язаний здати всі конструкції та обладнання стенду в справному та чистому стані, в разі псування конструкцій і устаткування Учасник зобов'язаний оплатити його повну вартість згідно з цінами, представленим у переліку «Замовлення на додаткове обладнання та послуги».

10.3. Після закінчення роботи виставки всі експонати і обладнання виставкового стенду (експозиції), що належить Учаснику, вивозяться учасником самостійно. Учасник повинен звільнити орендовану площу не пізніше 20:00 третього дня виставки (неділя).

11. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

11.1. Учаснику надаються додаткові послуги та обладнання, згідно з переліком «Замовлення на додаткове обладнання та послуги».

12. РЕКЛАМА, ІНФОРМАЦІЯ, ПУТІВНИК

12.1. Учасник зобов'язаний надати організатору інформацію для розміщення в путівнику (якщо такий друкуватиметься до виставки), у списку учасників на сайті організатора не пізніше, ніж за два тижні до початку виставки.

12.2. Організатор не несе відповідальності за достовірність поданих Учасником інформації та рекламних матеріалів, не стежить за дотриманням авторських прав при відтворенні аудіо і відео реклами. Учасник повинен самостійно врегулювати всі питання, пов'язані з виплатою авторської винагороди та дотриманням норм законодавства про авторські та суміжні права, а також нести відповідальність за їх недотримання.

12.3. Фото і відео зйомка, зроблена Учасником під час проведення виставки, проводиться з дозволу організатора. Організатор залишає за собою право використовувати фото та відео матеріали експонентів в подальшому на свій розсуд.

13. СТРАХУВАННЯ

13.1. Страхування ризиків Учасник здійснює самостійно. Учаснику настійно рекомендується застрахувати свої експонати та інше обладнання, за яке він несе відповідальність.

14. РОБОТА НА ВИСТАВЦІ. ПОРЯДОК ВВЕЗЕННЯ І ВИВЕЗЕННЯ ЕКСПОНАТІВ

14.1. Під час роботи виставки Учасник допускається у виставковий зал з 9.30 до 19.00 при наявності бейджів учасників.

14.2. Всі види лотерей, розіграшів або призових змагань проводяться тільки відповідно до законодавства та з письмового дозволу організатора.

14.3. Комерційна діяльність на виставці здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

14.4. Для ввезення-вивезення експонатів з території виставки використовується система пропусків на ввезення-вивезення обладнання. Учасник повинен дотримуватися наступної процедури: роздрукувати і заповнити дозвіл «В'їзд-виїзд» (додаток №1 в керівництві учасника) у 2-х примірниках, завірених підписом і, за наявності, печаткою. Дозвіл показується на вході в павільйон.

Ввезення обладнання дозволяється тільки після отримання штампа «В'їзд дозволяю» на 2-х примірниках.

УВАГА! Оформлення дозволу на вивезення обладнання раніше 16.00 і виїзд учасників раніше 17.00 суворо заборонені! Передбачена платна послуга раннього виїзду, вартість 3500 (три тисячі п'ятсот) гривень.

14.5. Під час проведення виставки доступ вантажного автотранспорту на територію МВЦ для ввезення-вивезення експонатів заборонений, дозвіл «В'їзд-Виїзд» дійсний тільки в дні заїзду та виїзду експонентів.

14.6. Зберігання тари і упаковки обладнання на стендах учасника та в інших місцях виставкових павільйонів категорично заборонено.

15. ДОСТУП НА ТЕРИТОРІЮ ВИСТАВКИ

15.1. Доступ на виставку Учасником здійснюється по бейджу учасника. Бейдж є офіційним документом для безперешкодного входу на виставку та виходу з виставки і діє всі дні роботи виставки.

Види бейджів: ОРГАНІЗАТОР, УЧАСНИК, ПРЕСА, ГІСТЬ, ВИКЛАДАЧ

16. ХАРЧУВАННЯ

16.1. На території павільйону з 10.00 до 18.00 працює кафе. Всі прийоми їжі проводити в спеціально відведеному для цього місці.

17. ПРИБИРАННЯ

17.1. Щоранку перед відкриттям виставки проводиться прибирання проходів між стендами, а також сміття, залишеного перед стендами в сміттєвих пакетах.

УВАГА! За додаткову плату Учасник може замовити послугу прибирання на своєму стенді.

18. ОХОРОНА

18.1. Під час роботи виставки стенди здаються під охорону з 19.00 по 9.30 наступного дня.

18.2. В період з 19.00 до 9.00 вхід у виставкову залу павільйону закритий.

18.3. Учаснику слід забезпечити присутність свого представника на стенді в період роботи виставки. Відповідальність за збереження експонатів і особистих речей на стендах з моменту відкриття павільйону і до моменту його закриття охороною покладається виключно на Учасника.

19. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ

19.1. Учасник в разі скорочення виставкової площі або відмови від участі у виставці зобов'язаний оплатити організатору неустойку в наступних розмірах:

 • за 120 днів до початку монтажних робіт – 25% від вартості участі (частини площі);
 • за 60 днів до початку – 75% від вартості участі (частини площі);
 • менше, ніж за 35 днів до початку монтажних робіт – 100% вартості участі (частини площі).

19.2. Учасник зобов'язаний письмово повідомити організатора про скорочення виставкової площі або відмову від участі у виставці.

УВАГА! У разі відмови від участі у виставці штрафні санкції в розмірі організаційного внеску поверненню не підлягають!

20. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

20.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання будь-якої умови цього Договору, якщо це стало наслідком форс-мажорних обставин, які об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань.

20.2. Під форс-мажорними обставинами розуміються випадок, непереборна сила, а також усі інші обставини, які визначені у пп. 20.3. - 20.4. цього Договору як підстава для звільнення від відповідальності за порушення Договору.

20.3. Під непереборною силою у цьому Договорі розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього щодо Сторін характеру, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Сторонами цього Договору або тимчасово перешкоджають такому виконанню.

20.4. Під випадком у цьому Договорі розуміються будь-які обставини, які не вважаються непереборною силою за цим Договором і які безпосередньо не обумовлені діями Сторін та не пов'язані із ними причинним зв'язком, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути).

20.5. Настання непереборної сили має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним законодавством України.

20.6. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов'язана невідкладно із урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв'язку та характеру існуючих перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору.

20.7. Якщо дія форс-мажорних обставин та (або) їх наслідків тимчасово перешкоджають виконанню цього Договору, то виконання цього Договору зупиняється на строк, протягом якого воно є неможливим. Після припинення дії форс-мажорних обставин перебіг строку виконання зобов’язань поновлюється.

20.8. Якщо дія форс-мажорних обставин продовжується більше, ніж шість місяців, то кожна зі Сторін має право відмовитися від подальшого виконання обов’язків за цим Договором без права на відшкодування збитків.

21. ІНШІ УМОВИ УЧАСТІ

21.1. Організатор забезпечує зовнішню охорону приміщень, в яких розміщена експозиція, і не несе відповідальність за наявність і стан виставкового майна Учасника в години роботи виставки, а також не несе відповідальності за втрату інших матеріальних цінностей, що належать Учаснику, його представнику або особам, які працюють на учасника або ним запрошені.

21.2. Учасник використовує виставкові площі лише за призначенням і відповідно до плану експозиції. За порушення кордонів стенду - штраф 2500 (дві тисячі п'ятсот) грн. або видалення з виставкового залу без повернення вартості участі у виставці.

21.3. Учасник не має права без письмового дозволу організатора виставки частково або повністю передати, здати в оренду або поміняти виділений йому стенд.

21.4. Учасник несе перед організатором матеріальну відповідальність за псування (пошкодження) виставкового обладнання та майна в розмірі подвійної вартості за цінами на день їх замовлення згідно з прейскурантом МВЦ.

21.5. Учасник несе повну відповідальність за дотримання правил пожежної безпеки, техніки безпеки і промислової санітарії. У разі їхнього порушення сплачує усі штрафні санкції, які застосовуються відповідними органами контролю. Під час проведення виставки паління дозволене тільки в спеціально відведеному місці.

21.6. Учасник не має права демонтувати свою експозицію до офіційного закриття виставки.

21.7. Якщо Учасник не вивіз своє виставкове майно з території розміщення експозиції у встановлений термін демонтажу, він сплачує організатору пов'язані з цим витрати.

21.8. Учасник не має права здійснювати під час роботи виставки діяльність, яка заборонена або суперечить чинному законодавству України.

21.9. Учасник не має права передавати свої повноваження і зобов'язання третім особам без письмової згоди організатора.

22. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

22.1. У разі порушення Учасником даних умов організатор має право відмовити Учаснику в наданні виставкового стенду (площі).

22.2. Претензії Учасника підлягають направленню організатору в письмовому вигляді не пізніше останнього дня роботи виставки. Спори між сторонами підлягають вирішенню в порядку, встановленому законодавством України.

22.3. Учасник несе відповідальність за збитки, заподіяні майну Організатора та/або майну третіх осіб, що беруть участь в організації заходу, у тому числі та/або майну Майданчика, під час підготовки та/або у зв'язку з проведенням заходу, якщо такі збитки були заподіяні співробітниками Учасника та /або третьою стороною, залученою Учасником. Учасник зобов'язаний відшкодувати підтверджений реальні збитки на першу вимогу Організатора, у тому числі у разі пред'явлення третіми особами вимог до Організатора. У разі заподіяння шкоди майну Організатора та третім особам, які беруть участь в організації заходу, у тому числі та/або майну МВЦ, складається Акт, який підписується Сторонами цього договору. У разі відмови Учасника від підписання акту Організатор підписує його в односторонньому порядку та робить позначку в Акті про відмову Учасника підписати Акт. Учасник зобов'язаний відшкодувати заподіяну шкоду/збиток у повному обсязі у порядку, передбаченому п. 4.13 цих Умов.

До порушників умов участі буде застосовано штрафні санкції (у розмірі, зазначеному у Заявці-договорі на участь у виставці).

Також Організатор залишає за собою право негайно анулювати договір з Учасником, який порушив умови участі без відшкодування оплати вартості участі та додаткових послуг.