Порядок акредитації журналістів


Для роботи на всіх заходах, що проводяться компанією ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер», представники ЗМІ повинні пройти обов'язкову акредитацію.

Акредитація журналістів на фестиваль здійснюється наступним чином:

1. Шляхом відправлення на електронну пошту ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» info@modnalyalka.com повідомлення з посиланням на анонс про виставку (для iнтернет-видань), час виходу анонса (для радіо і телебачення), наданням зразка друкованого матеріалу (при реєстрації безпосередньо на фестивалі (для друкованих ЗМІ)) і заявки на акредитацію: ПІБ журналіста, назву видання, контактна інформація (e-mail і телефон), кількість акредитованих, контакти і підпис головного редактора.

2. Наданням гарантійного листа про висвітлення виставки в ЗМІ: в довільній формі + ПІБ журналіста, назву видання, контактна інформація (e-mail і телефон), кількість акредитованих, контакти і підпис головного редактора та печатка.

Кількість акредитованих:

  • інтернет видання – 2 людини
  • друковані ЗМІ – 3 людини
  • телебачення – 4 людини (за технічної необхідності більшої кількості людей вказати в заявці)

Акредитація надає право безкоштовного проходу на виставку, отримання інформаційних матеріалів та прес-релізів, відвідування всіх подій на території виставкового павільйону, крім тих, які вимагають окремого запрошення.

Безкоштовна акредитація не поширюється на співробітників рекламних відділів.

Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа і матеріалів необхідно мати при собі службове посвідчення представника ЗМІ і пред'явити його при реєстрації в МВЦ.

Акредитованим представникам ЗМІ не дозволяється проводити промоушн-акції (поширення, презентація, реклама своєї продукції, послуг) без узгодження з оргкомітетом компанії ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер». Проведення подібних акцій є платним.

Опубліковані матеріали, що стосуються заходів, що проводяться компанією ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» в друкованому або електронному вигляді, демонстрація відеоматеріалів повинні супроводжуватися посиланням на назву виставки і її організатора – ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер».

Представникам ЗМІ, які в період дії або після події не висвітлювали діяльність виставки, на розсуд оргкомітету компанії ТОВ Міжнародний фестиваль «Чарівний бісер» в подальшому може бути відмовлено в акредитації.

Ми відкриті до спілкування!

Організатор виставки Юрій Шуманський

+38 093 144-83-55

+38 093 144-83-58