Виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» традиційно була представлена тематичними зонами «Авторська лялька», «Арт-лялька – проекти на подіумах» та «Blythe&Со», де художники та майстри по лялькам продемонстрували неймовірні авторські роботи, виконані в різних техніках та стилях.

«Арт-лялька – проекти на подіумах» – центральна частина виставки, яка представлена відкритою зоною індивідуальних тематичних арт-проектів авторів на окремих подіумах. Кожен з таких подумів – неповторний світ майстра-лялькара з власним баченням краси чарівного світу мистецтва ляльки.

Традиційно відбулося дефіле шарнірних ляльок, представлених учасниками Української спільноти BJD.

Різноманітні авторські ляльки, кастомізовані ляльки, ляльковий одяг, взуття, ведмедики Тедді та їх друзі, меблі, мініатюра та багато інших різних аксесуарів було запропоновано відвідувачам виставки.

На головній сцені відбувся семінар «Я творю и вытворяю» від спікера Анни Дейзі, дизайнера ООАК ляльок і одягу, на якому було проаналізовано та розглянуто як знайти свій творчий шлях, знайти себе у величезному світі хендмейд і не загубитися, на що звертати увагу, щоб підвищити рівень своїх робіт, як побороти страх участі у виставках і грамотна організація процесу.

Відбулися фінали конкурсів для дорослих та юних майстрів: конкурс авторських робіт «Модна Лялька. Така різноманітна краса» та конкурс дитячої творчості «Модна Лялька. Подорожуйте зоряним небом» (для юних авторів від 9 до 16 років).

Переможцем конкурсу «Модна лялька. Така різноманітна краса» стали Ганна Пасєчникова з роботою «Еффі» та Алла Філіпова з роботою «Гата».

Переможцями серед юних майстрів конкурсу «Модна лялька. Подорожуйте зоряним небом» в номінаціях стали Аліна Калмикова, Владімір Шпикуляк, Софія Штепа, Марія Іванченко, Марія Головченко, Дана Осадча, Вероніка Рибальченко, Катерина Цивкалюк та Анастасія Анісімова. Подарунку переможцям надали компанія «Арт-Експрес Україна» та інформаційний бізнес партнер Асоціація виробників та імпортерів рекламних сувенірів України АВІРСУ. Загалом в конкурсі взяли участь 58 юних майстрів, які представили всім відвідувачам 63 авторські роботи.

Традиційно в рамках виставок було приділено багато уваги благодійності за допомогою представників та проектів благодійної організації – дитячого будинку «Перлинка», благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «КРАБ», притулку для тварин «Бантики».

Наступна XXIV виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» запланована на 1-3 квітня 2022 року у Міжнародному виставковому центрі, м. Київ. Реєстрацію учасників вже розпочато!

Чекаємо на вас!

Всі деталі та новини на наших ресурсах:

Пост-реліз

XXIІІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

10–12 грудня 2021 року